Wedstrijdschema
laat schema zien voor

26 maart | Senioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc Digitaal
Dames 1 10073 HC Schiedam D1 12:45 12:45 uit -   info Ja
Heren 1 4917 Leidse Hockey Club Roomburg H1 0 14:45 14:45 uit -   info Ja
Dames 2 7399 Groen-Geel D4 11:00 11:00 De Kooi  info Ja
Fluiten: Quinten Thomas (Heren 2) en Thijs de Jongh (Heren 2)
Dames 3 9258 HC Schiedam D10 16:15 16:15 De Kooi  info Ja
Fluiten: Anne-Roos Frissen (Dames 6) en Belle Visee (Dames 6)
Dames 4 7938 HC Schiedam D8 14:45 14:45 De Kooi  info Ja
Fluiten: Fleur de Clercq (Dames 3) en Pauline Janssen (Dames 3)
Dames 6 62833 Dopie D5 17:45 17:45 De Kooi  info Ja
Fluiten: Liselotte van Cranenburgh (Dames 4) en Claire den Boer (Dames 3 zaal)
Heren 2 1833 HDS H2 12:45 12:45 De Kooi  info Ja
Fluiten: Jasmijn de Jong (Dames 2) en Aliex van Wingerden (Dames 2)
Dames 5 9269 hdm D6 13:15 13:15 Veld 2  info Ja
Fluiten: Evelien Talsma (Dames 7) en Hanne Dijkstra (Dames 7)
Dames 7 62883 Scoop Delft D3 14:45 14:45 Veld 2  info Ja
Fluiten: Laurien Stubbé (Dames 3 zaal) en Quirine Henry (Dames 5)
Heren 10 7036 Noordwijk H3 11:45 11:45 Veld 2  info Ja
Fluiten: Jan Karel van den Biesen (Heren 4) en Lars van Straalen (Heren 4)
Heren 3 5287 D.H.C. Hudito H4 16:15 16:15 Veld 2  info Ja
Fluiten: Godert van Rhede Van Der Kloot (Heren 6) en Erwin Zwolsman (Heren 6)
Heren 5 5758 R.H.V. Leonidas H17 10:15 10:15 Veld 2  info Ja
Fluiten: Mick Valentin (Heren 7) en Reinoud Vehmeijer (Heren 7)
Heren 6 5769 Rijswijksche Hockey Club H3 17:45 17:45 Veld 2  info Ja
Fluiten: Joris Logeman (Heren 3) en Toon Hofstee (Heren 3)
Heren 7 5780 HC Pijnacker H3 11:45 11:45 Veld 2  info Ja
Fluiten: Joris van Doorninck (Heren 5) en Frederik Westerhout (Heren 5)
Heren 11 61912 Scoop Delft H3 13:15 13:15 Veld 3  info Ja
Fluiten: Olivier Spliethoff (Heren 9) en Dolf Enthoven (Heren 9)
Heren 4 5298 R.H.V. Leonidas H13 10:15 10:15 Veld 3  info Ja
Fluiten: Haye Rijkens (Heren 10) en Ernst Schillings (Heren 10)
Heren 8 5791 Victoria H6 16:15 16:15 Veld 3  info Ja
Fluiten: Ferdinand Holzhaus (Heren 1) en Joost van der Voort Maarschalk (Heren 1)
Heren 9 5747 HV Spijkenisse H2 14:45 14:45 Veld 3  info Ja
Fluiten: Bob Luppes (Heren 11) en Bart Jan de Jonge (Heren 11)








Sponsoren
Agenda
9-4 DSHC Dies
14-5 Vrienden van DSHC
22-5 ALV
18-6 Huizenhockeytoernooi
18-6 TD
  hele agenda
Hockey.nl
Uitslagen
D1 D.H.C. Hudito D1 2-1
D2 L.S.C. ALECTO D3 5-1
D3 Groen-Geel D10 7-0
D4 Rijswijksche Hockey Club D4 3-0
D5 Ring Pass Delft D8 0-12
D6 Thor D5 1-0
D7 Thor D2 0-5
H1 D.H.C. Hudito H1 1-3
H10 D.H.C. Hudito H8 0-2
H11 Ring Pass Delft H6 4-2