header foto
 

Dames 3

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Anne Schermerhorn

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
DSHC D3 Berkel-Rodenrijs D2 (O)

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Berkel-Rodenrijs D2 10 27 9 0 1
2 Westland D2 11 23 7 2 2
3 Victoria D3 11 23 7 2 2
4 Roomburg D3 11 21 7 0 4
5 Leonidas D7 11 19 5 4 2
6 Groen-Geel D3 10 16 5 1 4
7 Dordrecht D2 11 13 4 1 6
8 Schiedam D3 10 13 4 1 5
9 Ring Pass Delft D4 11 10 2 4 5
10 Craeyenhout D3 11 6 2 0 9
11 Klein Zwitserland D3 11 6 1 3 7
12 DSHC D3 10 2 1 2 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
1 mrt Berkel Rodenrijs D2 n.n.b thuis
8 mrt HV Westland D2 n.n.b thuis
15 mrt HV Victoria D3 n.n.b uit
22 mrt Ring Pass Delft D4 n.n.b uit
29 mrt Groen-Geel D3 n.n.b thuis
5 apr R.H.V. Leonidas D7 n.n.b uit
19 apr Klein Zwitserland D3 n.n.b thuis
10 mei Leidse Hockey Club Roomburg D3 n.n.b uit
17 mei HC Schiedam D3 n.n.b thuis
24 mei Craeyenhout D3 n.n.b uit
7 jun Berkel Rodenrijs D2 n.n.b uit
14 jun Dordrechtse Mixed Hockey Club D2 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Schiedam D3 Roomburg D3 (O) 1-0
Westland D2 (O) DSHC D3 5-0
Dordrecht D2 (O) Groen-Geel D3 (O) 2-4
Berkel-Rodenrijs D2 (O) Leonidas D7 4-1
Craeyenhout D3 Klein Zwitserland D3 2-3
Victoria D3 Ring Pass Delft D4 1-1
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
DSHC D3 Victoria D3 1-6
Ring Pass Delft D4 Schiedam D3 1-3
Groen-Geel D3 (O) Westland D2 (O) 2-2
Leonidas D7 Dordrecht D2 (O) 2-0
Klein Zwitserland D3 Berkel-Rodenrijs D2 (O) 1-2
Roomburg D3 (O) Craeyenhout D3 3-2
WOENSDAG 18 SEPTEMBER 2019
Dordrecht D2 (O) Klein Zwitserland D3 7-1
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Victoria D3 Groen-Geel D3 (O) 7-0
Westland D2 (O) Leonidas D7 0-1
Berkel-Rodenrijs D2 (O) Roomburg D3 (O) 1-0
Craeyenhout D3 Schiedam D3 1-0
DSHC D3 Ring Pass Delft D4 1-3
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Schiedam D3 Berkel-Rodenrijs D2 (O) 1-4
Klein Zwitserland D3 Westland D2 (O) 1-4
Roomburg D3 (O) Dordrecht D2 (O) 3-2
Leonidas D7 Victoria D3 0-2
Groen-Geel D3 (O) DSHC D3 7-1
Ring Pass Delft D4 Craeyenhout D3 5-1
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Dordrecht D2 (O) Schiedam D3 3-2
Westland D2 (O) Roomburg D3 (O) 2-1
DSHC D3 Leonidas D7 2-2
Groen-Geel D3 (O) Ring Pass Delft D4 3-2
Berkel-Rodenrijs D2 (O) Craeyenhout D3 9-1
Victoria D3 Klein Zwitserland D3 3-1
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Schiedam D3 Westland D2 (O) 1-6
Klein Zwitserland D3 DSHC D3 2-2
Roomburg D3 (O) Victoria D3 7-2
Craeyenhout D3 Dordrecht D2 (O) 2-3
Leonidas D7 Groen-Geel D3 (O) 2-1
Ring Pass Delft D4 Berkel-Rodenrijs D2 (O) 3-6
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Victoria D3 Schiedam D3 0-1
DSHC D3 Roomburg D3 (O) 2-4
Westland D2 (O) Craeyenhout D3 4-1
Dordrecht D2 (O) Berkel-Rodenrijs D2 (O) 0-6
Groen-Geel D3 (O) Klein Zwitserland D3 5-1
Leonidas D7 Ring Pass Delft D4 3-3
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Schiedam D3 DSHC D3 1-2
Craeyenhout D3 Victoria D3 3-4
Berkel-Rodenrijs D2 (O) Westland D2 (O) 2-0
Roomburg D3 (O) Groen-Geel D3 (O) 6-1
Klein Zwitserland D3 Leonidas D7 1-1
Ring Pass Delft D4 Dordrecht D2 (O) 1-1
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Klein Zwitserland D3 Ring Pass Delft D4 3-3
Westland D2 (O) Dordrecht D2 (O) 3-0
Victoria D3 Berkel-Rodenrijs D2 (O) 2-0
Leonidas D7 Roomburg D3 (O) 4-1
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Westland D2 (O) Ring Pass Delft D4 3-1
Dordrecht D2 (O) Victoria D3 2-3
Roomburg D3 (O) Klein Zwitserland D3 6-3
Schiedam D3 Leonidas D7 1-1
Craeyenhout D3 Groen-Geel D3 (O) 1-4
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Klein Zwitserland D3 Schiedam D3 2-3
Leonidas D7 Craeyenhout D3 4-2
Groen-Geel D3 (O) Berkel-Rodenrijs D2 (O) 0-3
Ring Pass Delft D4 Roomburg D3 (O) 0-3
DSHC D3 Dordrecht D2 (O) 0-6
Victoria D3 Westland D2 (O) 3-3
ZONDAG 1 DECEMBER 2019
DSHC D3 Craeyenhout D3 1-3