header foto
 

Dames 2

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Olmo Middeldorp
Aanvoerder Noor Tönjann

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Craeyenhout D2 (O) HGC D2 (O) 10:30
DSHC D2 (O) Rotterdam D2 (O)
Rijswijk D2 (O) hdm D3 13:00
Ring Pass Delft D3 Leiden D3 16:30
Schiedam D2 (O) Leonidas D6 10:30
Zoetermeer D2 (O) Roomburg D2 10:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Craeyenhout D2 11 27 9 0 2
2 Roomburg D2 11 26 8 2 1
3 Schiedam D2 11 26 8 2 1
4 Rotterdam D2 11 23 7 2 2
5 Ring Pass Delft D3 11 20 6 2 3
6 Zoetermeer D2 11 20 6 2 3
7 hdm D3 11 15 5 0 6
8 Rijswijk D2 11 14 4 2 5
9 Leiden D3 11 8 2 2 7
10 DSHC D2 11 5 1 2 8
11 HGC D2 11 3 0 3 8
12 Leonidas D6 11 1 0 1 10

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
8 mrt Hockey Club Rotterdam D2 n.n.b thuis
15 mrt Leidse Hockey Club Roomburg D2 10:45 uit
22 mrt Mixed Hockeyclub Zoetermeer D2 n.n.b uit
29 mrt Craeyenhout D2 n.n.b thuis
5 apr Ring Pass Delft D3 11:00 uit
19 apr Rijswijksche Hockey Club D2 n.n.b thuis
10 mei HC Schiedam D2 n.n.b uit
17 mei R.H.V. Leonidas D6 n.n.b thuis
24 mei hdm D3 n.n.b uit
7 jun LOHC D3 n.n.b thuis
14 jun HGC D2 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Leonidas D6 Schiedam D2 (O) 0-4
hdm D3 Rijswijk D2 (O) 0-1
Roomburg D2 Zoetermeer D2 (O) 2-2
HGC D2 (O) Craeyenhout D2 (O) 0-6
Rotterdam D2 (O) DSHC D2 (O) 1-0
Leiden D3 Ring Pass Delft D3 1-8
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Zoetermeer D2 (O) Leonidas D6 4-0
DSHC D2 (O) Roomburg D2 0-2
Craeyenhout D2 (O) Rotterdam D2 (O) 3-1
Ring Pass Delft D3 HGC D2 (O) 8-1
Rijswijk D2 (O) Leiden D3 0-0
Schiedam D2 (O) hdm D3 2-0
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Rotterdam D2 (O) Ring Pass Delft D3 1-0
HGC D2 (O) Rijswijk D2 (O) 0-0
Leiden D3 Schiedam D2 (O) 2-4
hdm D3 Leonidas D6 2-1
DSHC D2 (O) Zoetermeer D2 (O) 0-6
Roomburg D2 Craeyenhout D2 (O) 3-2
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Leonidas D6 Leiden D3 0-1
Rijswijk D2 (O) Rotterdam D2 (O) 0-1
Schiedam D2 (O) HGC D2 (O) 2-0
Ring Pass Delft D3 Roomburg D2 5-6
Craeyenhout D2 (O) DSHC D2 (O) 6-0
Zoetermeer D2 (O) hdm D3 5-1
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
DSHC D2 (O) Ring Pass Delft D3 0-6
Craeyenhout D2 (O) Zoetermeer D2 (O) 4-3
Leiden D3 hdm D3 0-1
HGC D2 (O) Leonidas D6 1-1
Rotterdam D2 (O) Schiedam D2 (O) 2-2
DINSDAG 8 OKTOBER 2019
Rijswijk D2 (O) Roomburg D2 1-4
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Rijswijk D2 (O) DSHC D2 (O) 2-1
Schiedam D2 (O) Roomburg D2 4-2
Ring Pass Delft D3 Craeyenhout D2 (O) 3-6
Zoetermeer D2 (O) Leiden D3 8-0
hdm D3 HGC D2 (O) 3-1
Leonidas D6 Rotterdam D2 (O) 1-2
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
DSHC D2 (O) Schiedam D2 (O) 1-2
HGC D2 (O) Leiden D3 1-5
Roomburg D2 Leonidas D6 5-0
Rotterdam D2 (O) hdm D3 1-2
Ring Pass Delft D3 Zoetermeer D2 (O) 4-4
Craeyenhout D2 (O) Rijswijk D2 (O) 4-1
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Leiden D3 Rotterdam D2 (O) 1-3
hdm D3 Roomburg D2 3-4
Rijswijk D2 (O) Ring Pass Delft D3 2-6
Leonidas D6 DSHC D2 (O) 0-1
Schiedam D2 (O) Craeyenhout D2 (O) 2-1
Zoetermeer D2 (O) HGC D2 (O) 3-0
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
DSHC D2 (O) hdm D3 1-3
Ring Pass Delft D3 Schiedam D2 (O) 2-2
Roomburg D2 Leiden D3 6-1
Rotterdam D2 (O) HGC D2 (O) 7-1
Rijswijk D2 (O) Zoetermeer D2 (O) 2-1
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Leonidas D6 Ring Pass Delft D3 1-5
hdm D3 Craeyenhout D2 (O) 1-3
Schiedam D2 (O) Rijswijk D2 (O) 3-1
Leiden D3 DSHC D2 (O) 0-0
Rotterdam D2 (O) Zoetermeer D2 (O) 2-0
MAANDAG 18 NOVEMBER 2019
Craeyenhout D2 (O) Leonidas D6 5-0
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Craeyenhout D2 (O) Leiden D3 4-0
Roomburg D2 Rotterdam D2 (O) 2-2
Rijswijk D2 (O) Leonidas D6 4-2
Zoetermeer D2 (O) Schiedam D2 (O) 3-2
DSHC D2 (O) HGC D2 (O) 1-1
Ring Pass Delft D3 hdm D3 7-1
DINSDAG 26 NOVEMBER 2019
HGC D2 (O) Roomburg D2 2-4