header foto
 

Heren 5

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Jan Vos

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
hdm H3 DSHC H6

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 DSHC H5 11 29 9 2 0
2 Leonidas H16 11 25 8 1 2
3 HDS H4 11 22 7 1 3
4 Barendrecht H3 11 19 6 1 4
5 Alecto H6 11 19 6 1 4
6 Zoetermeer H5 11 17 5 2 4
7 Groen-Geel H6 11 13 4 1 6
8 Pijnacker H3 11 12 3 3 5
9 hdm H3 10 10 3 1 6
10 Dopie H3 11 9 3 0 8
11 Leonidas H17 11 9 2 3 6
12 DSHC H6 10 0 1 0 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
8 mrt Groen-Geel H6 n.n.b thuis
15 mrt R.H.V. Leonidas H17 n.n.b uit
22 mrt Mixed Hockeyclub Zoetermeer H5 n.n.b uit
29 mrt DSHC H6 n.n.b thuis
5 apr Hockeyclub Barendrecht H3 n.n.b uit
19 apr R.H.V. Leonidas H16 n.n.b thuis
10 mei L.S.C. ALECTO H6 n.n.b uit
17 mei Dopie H3 n.n.b thuis
24 mei hdm H3 n.n.b uit
7 jun HC Pijnacker H3 n.n.b thuis
14 jun HDS H4 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
HDS H4 DSHC H6 6-0
Leonidas H17 Zoetermeer H5 3-0
Dopie H3 Alecto/Augustinus H6 2-3
Groen-Geel H6 DSHC H5 0-2
Pijnacker H3 Barendrecht H3 (O) 4-4
hdm H3 Leonidas H16 1-2
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Alecto/Augustinus H6 hdm H3 5-3
DSHC H6 Groen-Geel H6 1-4
Leonidas H16 Pijnacker H3 3-2
Zoetermeer H5 Dopie H3 4-1
Barendrecht H3 (O) HDS H4 3-2
DSHC H5 Leonidas H17 2-1
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
hdm H3 Dopie H3 7-2
HDS H4 Leonidas H16 2-3
Groen-Geel H6 Barendrecht H3 (O) 2-5
DSHC H5 Zoetermeer H5 1-1
DSHC H6 Leonidas H17 2-0
Pijnacker H3 Alecto/Augustinus H6 0-2
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Dopie H3 Pijnacker H3 1-2
Leonidas H16 Groen-Geel H6 3-2
Alecto/Augustinus H6 HDS H4 1-1
DSHC H6 DSHC H5 1-4
Zoetermeer H5 hdm H3 5-1
Barendrecht H3 (O) Leonidas H17 1-2
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
HDS H4 Dopie H3 2-1
DSHC H5 Barendrecht H3 (O) 5-1
DSHC H6 Zoetermeer H5 0-3
Groen-Geel H6 Alecto/Augustinus H6 3-1
Pijnacker H3 hdm H3 5-1
Leonidas H17 Leonidas H16 3-3
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Barendrecht H3 (O) DSHC H6 10-0
Alecto/Augustinus H6 Leonidas H17 1-0
hdm H3 HDS H4 2-6
Zoetermeer H5 Pijnacker H3 1-1
Leonidas H16 DSHC H5 1-3
Dopie H3 Groen-Geel H6 3-2
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Leonidas H17 Dopie H3 0-1
DSHC H6 Leonidas H16 3-7
Barendrecht H3 (O) Zoetermeer H5 3-4
DSHC H5 Alecto/Augustinus H6 4-1
Groen-Geel H6 hdm H3 0-2
HDS H4 Pijnacker H3 3-1
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Dopie H3 DSHC H5 0-1
Leonidas H16 Barendrecht H3 (O) 3-1
Pijnacker H3 Groen-Geel H6 2-3
hdm H3 Leonidas H17 6-2
Zoetermeer H5 HDS H4 1-2
Alecto/Augustinus H6 DSHC H6 4-1
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
DSHC H6 Dopie H3 0-3
Leonidas H17 Pijnacker H3 2-2
Leonidas H16 Zoetermeer H5 3-4
Barendrecht H3 (O) Alecto/Augustinus H6 3-0
Groen-Geel H6 HDS H4 0-3
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Alecto/Augustinus H6 Leonidas H16 0-2
HDS H4 Leonidas H17 1-0
Pijnacker H3 DSHC H5 0-1
Dopie H3 Barendrecht H3 (O) 1-3
Groen-Geel H6 Zoetermeer H5 2-1
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
DSHC H5 HDS H4 3-0
Leonidas H16 Dopie H3 3-0
Zoetermeer H5 Alecto/Augustinus H6 2-6
Leonidas H17 Groen-Geel H6 2-2
DSHC H6 Pijnacker H3 2-7
Barendrecht H3 (O) hdm H3 3-0
ZONDAG 1 DECEMBER 2019
DSHC H5 hdm H3 4-4