header foto
 

Heren 10

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder David Eggink
Aanvoerder Joost Nijhout

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alecto/Augustinus H8 Roomburg H5
Catwijck H2 (O) Alkemade H1
DSHC H10 HDS H5
Klein Zwitserland H5 Scoop Delft H3
Leonidas H22 HUDITO H8
Leonidas H23 Leiden H7

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 HUDITO H8 11 29 9 2 0
2 DSHC H10 11 27 9 0 2
3 Alkemade H1 11 26 8 2 1
4 Scoop Delft H3 11 18 5 3 3
5 Leiden H7 11 16 4 4 3
6 Roomburg H5 11 16 4 4 3
7 Catwijck H2 11 13 4 1 6
8 Leonidas H23 11 13 3 4 4
9 Leonidas H22 11 12 3 3 5
10 HDS H5 11 7 2 1 8
11 Klein Zwitserland H5 11 6 2 0 9
12 Alecto H8 11 3 1 0 10

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
8 mrt HDS H5 n.n.b thuis
15 mrt D.H.C. Hudito H8 n.n.b thuis
22 mrt R.H.V. Leonidas H22 n.n.b uit
29 mrt L.S.C. ALECTO H8 n.n.b thuis
5 apr Scoop Delft H3 n.n.b uit
19 apr R.H.V. Leonidas H23 n.n.b thuis
10 mei Catwijck H2 n.n.b uit
17 mei Hockeyclub Alkemade H1 n.n.b thuis
24 mei LOHC H7 n.n.b thuis
7 jun Klein Zwitserland H5 n.n.b thuis
14 jun Leidse Hockey Club Roomburg H5 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Scoop Delft H3 Klein Zwitserland H5 5-2
Alkemade H1 Catwijck H2 (O) 4-1
Leiden H7 Leonidas H23 2-2
HDS H5 DSHC H10 1-4
HUDITO H8 Leonidas H22 1-1
Roomburg H5 Alecto/Augustinus H8 3-0
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Leonidas H22 Alkemade H1 3-5
Catwijck H2 (O) Leiden H7 4-1
HUDITO H8 DSHC H10 4-1
Roomburg H5 Scoop Delft H3 1-1
Alecto/Augustinus H8 HDS H5 1-4
Leonidas H23 Klein Zwitserland H5 4-2
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
HDS H5 Scoop Delft H3 1-7
Roomburg H5 Leonidas H23 3-3
HUDITO H8 Alecto/Augustinus H8 6-0
DSHC H10 Leonidas H22 6-2
Klein Zwitserland H5 Catwijck H2 (O) 1-2
Leiden H7 Alkemade H1 3-4
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Alkemade H1 Klein Zwitserland H5 5-3
Catwijck H2 (O) Roomburg H5 3-3
Leonidas H23 HDS H5 4-1
Leonidas H22 Leiden H7 0-5
HUDITO H8 Scoop Delft H3 2-0
Alecto/Augustinus H8 DSHC H10 0-2
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
DSHC H10 Scoop Delft H3 4-2
Alecto/Augustinus H8 Leonidas H22 3-0
Klein Zwitserland H5 Leiden H7 1-2
HDS H5 Catwijck H2 (O) 3-2
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Alkemade H1 HDS H5 6-0
Catwijck H2 (O) HUDITO H8 1-2
Leonidas H22 Klein Zwitserland H5 2-1
Scoop Delft H3 Alecto/Augustinus H8 4-0
Leonidas H23 DSHC H10 3-5
Leiden H7 Roomburg H5 2-2
DONDERDAG 17 OKTOBER 2019
Alkemade H1 Roomburg H5 4-0
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
HUDITO H8 Leonidas H23 8-0
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
HDS H5 Leiden H7 1-1
Scoop Delft H3 Leonidas H22 3-3
Roomburg H5 Klein Zwitserland H5 1-0
HUDITO H8 Alkemade H1 3-1
DSHC H10 Catwijck H2 (O) 10-0
Alecto/Augustinus H8 Leonidas H23 2-8
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Leonidas H22 Roomburg H5 1-2
Scoop Delft H3 Leonidas H23 2-1
Klein Zwitserland H5 HDS H5 1-0
Catwijck H2 (O) Alecto/Augustinus H8 11-1
Leiden H7 HUDITO H8 3-3
Alkemade H1 DSHC H10 3-2
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Leonidas H23 Leonidas H22 2-2
Catwijck H2 (O) Scoop Delft H3 2-3
HUDITO H8 Klein Zwitserland H5 8-0
HDS H5 Roomburg H5 1-3
Alecto/Augustinus H8 Alkemade H1 0-9
Leiden H7 DSHC H10 2-6
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Leiden H7 Alecto/Augustinus H8 3-2
HDS H5 Leonidas H22 0-6
Alkemade H1 Scoop Delft H3 1-1
Catwijck H2 (O) Leonidas H23 6-1
Roomburg H5 HUDITO H8 0-2
Klein Zwitserland H5 DSHC H10 1-5
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Alecto/Augustinus H8 Klein Zwitserland H5 2-3
Leonidas H23 Alkemade H1 0-0
Scoop Delft H3 Leiden H7 5-7
HUDITO H8 HDS H5 5-0
Leonidas H22 Catwijck H2 (O) 5-3
DSHC H10 Roomburg H5 2-1