Dames 5

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Pien Biersteker

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Leiden D8 Gouda D2-O 13:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Scoop Delft D2 11 29 9 2 0
2 Leonidas D11 11 23 7 2 2
3 Leiden D8 10 22 6 4 0
4 Gouda D2 10 21 7 0 3
5 Schiedam D7 11 19 6 1 4
6 DSHC D5 11 16 5 1 5
7 Victoria D10 11 16 5 1 5
8 Schoonhoven D1 11 15 4 3 4
9 HUDITO D5 11 10 3 1 7
10 Leonidas D17 11 7 2 1 8
11 Groen-Geel D10 11 6 1 3 7
12 Leiden D9 11 1 0 1 10

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
13 mrt R.H.V. Leonidas D11 n.n.b thuis
20 mrt R.H.V. Leonidas D17 n.n.b uit
27 mrt HC Schiedam D7 n.n.b uit
3 apr LOHC D8 n.n.b thuis
10 apr LOHC D9 n.n.b uit
24 apr Groen-Geel D10 n.n.b thuis
8 mei D.H.C. Hudito D5 n.n.b uit
15 mei Scoop Delft D2 n.n.b thuis
22 mei HV Victoria D10 n.n.b uit
29 mei Goudse MHC D2 n.n.b thuis
12 jun Schoonhovense MHC D1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Gouda D2-O Leiden D9 8-0
Leonidas D17 Schiedam D7 0-5
Leonidas D11 DSHC D5 5-1
Schoonhoven D1 Leiden D8 2-2
Victoria D10 Groen-Geel D10 1-0
Scoop Delft D2-O HUDITO D5 1-0
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
HUDITO D5 Victoria D10 3-0
Groen-Geel D10 Gouda D2-O 0-7
Leiden D9 Schoonhoven D1 0-2
Leiden D8 Leonidas D11 2-2
DSHC D5 Leonidas D17 3-2
Schiedam D7 Scoop Delft D2-O 3-4
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Leonidas D17 Leiden D8 1-4
Schoonhoven D1 Groen-Geel D10 4-0
Leonidas D11 Leiden D9 3-2
Gouda D2-O HUDITO D5 2-1
Victoria D10 Scoop Delft D2-O 0-5
DSHC D5 Schiedam D7 5-3
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
HUDITO D5 Schoonhoven D1 0-2
Scoop Delft D2-O Gouda D2-O 2-1
Groen-Geel D10 Leonidas D11 0-5
Leiden D9 Leonidas D17 1-4
Leiden D8 DSHC D5 3-2
Schiedam D7 Victoria D10 2-3
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
DSHC D5 Leiden D9 1-0
Gouda D2-O Victoria D10 6-1
Schoonhoven D1 Scoop Delft D2-O 0-5
Leonidas D11 HUDITO D5 4-1
Leiden D8 Schiedam D7 2-1
Leonidas D17 Groen-Geel D10 2-0
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
Schiedam D7 Gouda D2-O 2-0
Leiden D9 Leiden D8 1-12
Groen-Geel D10 DSHC D5 1-1
HUDITO D5 Leonidas D17 3-3
Scoop Delft D2-O Leonidas D11 3-3
Victoria D10 Schoonhoven D1 2-2
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Leiden D9 Schiedam D7 3-6
Leiden D8 Groen-Geel D10 0-0
DSHC D5 HUDITO D5 0-1
Leonidas D17 Scoop Delft D2-O 1-4
Leonidas D11 Victoria D10 4-1
Schoonhoven D1 Gouda D2-O 0-5
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Gouda D2-O Leonidas D11 3-2
Victoria D10 Leonidas D17 2-0
HUDITO D5 Leiden D8 1-2
Groen-Geel D10 Leiden D9 1-1
Schiedam D7 Schoonhoven D1 2-2
Scoop Delft D2-O DSHC D5 4-1
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Groen-Geel D10 Schiedam D7 2-3
Leonidas D11 Schoonhoven D1 1-0
Leonidas D17 Gouda D2-O 1-4
Leiden D9 HUDITO D5 0-4
Leiden D8 Scoop Delft D2-O 2-2
DSHC D5 Victoria D10 1-2
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Schoonhoven D1 Leonidas D17 4-1
Leonidas D11 Schiedam D7 1-2
Gouda D2-O DSHC D5 0-2
Victoria D10 Leiden D8 1-3
Scoop Delft D2-O Leiden D9 9-0
HUDITO D5 Groen-Geel D10 1-2
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Leiden D9 Victoria D10 0-1
Groen-Geel D10 Scoop Delft D2-O 0-3
DSHC D5 Schoonhoven D1 2-1
Schiedam D7 HUDITO D5 2-1
Leonidas D17 Leonidas D11 0-3

Sponsoren

Agenda

Nog geen agenda punten.