Heren 4

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Thijs von Barnau Sythoff

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alecto-Augustinus H6 Waddinxveen H2-O 10:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Leonidas H12 10 28 9 1 0
2 Roomburg H4 10 27 9 0 1
3 HUDITO H7 9 17 5 2 2
4 Waddinxveen H2 9 16 5 1 3
5 Groen-Geel H8 10 15 4 3 3
6 Leonidas H17 10 11 3 2 5
7 Zoetermeer H5 10 9 3 0 7
8 Alecto H6 9 9 3 0 6
9 HCRB H1 10 9 2 3 5
10 DSHC H4 9 7 2 1 6
11 Leiden H6 10 4 1 1 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
6 mrt D.H.C. Hudito H7 n.n.b thuis
13 mrt L.S.C. ALECTO H6 n.n.b uit
27 mrt Leidse Hockey Club Roomburg H4 n.n.b uit
3 apr Groen-Geel H8 n.n.b thuis
10 apr Mixed Hockeyclub Zoetermeer H5 n.n.b uit
24 apr HC Waddinxveen H2 n.n.b thuis
8 mei R.H.V. Leonidas H17 n.n.b uit
15 mei LOHC H6 n.n.b thuis
22 mei HCRB H1 n.n.b uit
29 mei R.H.V. Leonidas H12 n.n.b thuis
12 jun D.H.C. Hudito H7 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
HCRB H1 Groen-Geel H8 3-3
DSHC H4 Alecto-Augustinus H6 1-3
Leonidas H17 Waddinxveen H2-O 5-3
Leiden-Leidse Studs H6 Zoetermeer H5 5-1
Leonidas H12 Roomburg H4 4-2
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Groen-Geel H8 Leonidas H12 1-3
Roomburg H4 HUDITO H7 5-0
Alecto-Augustinus H6 Leonidas H17 2-1
Zoetermeer H5 HCRB H1 0-3
Waddinxveen H2-O Leiden-Leidse Studs H6 6-4
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
HCRB H1 Waddinxveen H2-O 1-3
DSHC H4 Roomburg H4 0-12
Leiden-Leidse Studs H6 Leonidas H17 0-4
Leonidas H12 Zoetermeer H5 11-2
HUDITO H7 Groen-Geel H8 2-2
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Zoetermeer H5 HUDITO H7 1-4
Waddinxveen H2-O Leonidas H12 0-12
Leonidas H17 HCRB H1 4-0
Alecto-Augustinus H6 Leiden-Leidse Studs H6 4-1
Groen-Geel H8 DSHC H4 3-2
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Roomburg H4 Alecto-Augustinus H6 7-0
HCRB H1 Leiden-Leidse Studs H6 1-1
DSHC H4 Zoetermeer H5 0-7
HUDITO H7 Waddinxveen H2-O 3-3
Leonidas H12 Leonidas H17 3-2
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
Leiden-Leidse Studs H6 Leonidas H12 2-4
Leonidas H17 HUDITO H7 1-5
Waddinxveen H2-O DSHC H4 2-0
Groen-Geel H8 Roomburg H4 2-6
Alecto-Augustinus H6 HCRB H1 1-3
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Groen-Geel H8 Alecto-Augustinus H6 3-1
HUDITO H7 Leiden-Leidse Studs H6 6-4
Roomburg H4 Zoetermeer H5 8-2
DSHC H4 Leonidas H17 2-2
Leonidas H12 HCRB H1 1-1
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Zoetermeer H5 Groen-Geel H8 1-3
Alecto-Augustinus H6 Leonidas H12 0-6
Waddinxveen H2-O Roomburg H4 1-2
HCRB H1 HUDITO H7 1-2
Leiden-Leidse Studs H6 DSHC H4 2-3
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
HUDITO H7 Leonidas H12 0-5
DSHC H4 HCRB H1 4-2
Zoetermeer H5 Alecto-Augustinus H6 5-0
Groen-Geel H8 Waddinxveen H2-O 1-2
Roomburg H4 Leonidas H17 6-0
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Leonidas H17 Groen-Geel H8 1-1
HUDITO H7 Alecto-Augustinus H6 2-0
Waddinxveen H2-O Zoetermeer H5 2-1
Leonidas H12 DSHC H4 5-2
Leiden-Leidse Studs H6 Roomburg H4 0-13
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Groen-Geel H8 Leiden-Leidse Studs H6 2-1
Roomburg H4 HCRB H1 8-0
Zoetermeer H5 Leonidas H17 4-3

Sponsoren

Agenda

Nog geen agenda punten.