header foto
 

Dames 4

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Jules de Backer
Aanvoerder Emma Kersten
Aanvoerder Charlotte Mooren

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Groen-Geel D7 Schiedam D5
HUDITO D5 Rotterdam D5
Leonidas D12 Pijnacker D3
Leonidas D13 Barendrecht D2 (O)
Ring Pass Delft D6 DSHC D4
Victoria D7 Leiden D5

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 DSHC D4 11 29 9 2 0
2 HUDITO D5 11 29 9 2 0
3 Schiedam D5 11 21 6 3 2
4 Barendrecht D2 11 19 6 1 4
5 Ring Pass Delft D6 11 19 6 1 4
6 Pijnacker D3 11 17 5 2 4
7 Leonidas D13 11 13 4 1 6
8 Rotterdam D5 11 12 4 0 7
9 Groen-Geel D7 11 11 3 2 6
10 Victoria D7 11 9 2 3 6
11 Leiden D5 11 6 2 0 9
12 Leonidas D12 11 4 1 1 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
8 mrt Ring Pass Delft D6 n.n.b uit
15 mrt HC Pijnacker D3 n.n.b thuis
22 mrt R.H.V. Leonidas D12 n.n.b uit
29 mrt Groen-Geel D7 n.n.b thuis
5 apr D.H.C. Hudito D5 n.n.b uit
19 apr R.H.V. Leonidas D13 n.n.b thuis
10 mei HV Victoria D7 n.n.b thuis
17 mei LOHC D5 n.n.b thuis
24 mei Hockeyclub Barendrecht D2 n.n.b thuis
7 jun Hockey Club Rotterdam D5 n.n.b uit
14 jun HC Schiedam D5 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Pijnacker D3 Leonidas D12 5-0
Barendrecht D2 (O) Leonidas D13 3-2
DSHC D4 Ring Pass Delft D6 9-1
Rotterdam D5 HUDITO D5 1-2
Leiden D5 Victoria D7 3-1
Schiedam D5 Groen-Geel D7 2-1
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Leonidas D13 Rotterdam D5 1-5
Leonidas D12 Leiden D5 4-0
Groen-Geel D7 Ring Pass Delft D6 1-0
Victoria D7 Barendrecht D2 (O) 2-2
HUDITO D5 Schiedam D5 6-2
Pijnacker D3 DSHC D4 4-5
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Ring Pass Delft D6 HUDITO D5 0-4
DSHC D4 Leonidas D12 12-0
Schiedam D5 Leonidas D13 2-2
Barendrecht D2 (O) Leiden D5 2-1
Rotterdam D5 Victoria D7 0-2
Pijnacker D3 Groen-Geel D7 3-3
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Leonidas D13 Ring Pass Delft D6 0-1
Groen-Geel D7 DSHC D4 1-11
Victoria D7 Schiedam D5 2-3
Leonidas D12 Barendrecht D2 (O) 0-1
HUDITO D5 Pijnacker D3 1-1
Leiden D5 Rotterdam D5 1-4
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
DSHC D4 HUDITO D5 1-1
Ring Pass Delft D6 Victoria D7 0-3
Groen-Geel D7 Leonidas D12 4-0
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Leiden D5 Ring Pass Delft D6 2-4
Barendrecht D2 (O) Schiedam D5 1-2
HUDITO D5 Groen-Geel D7 5-0
Leonidas D13 DSHC D4 2-6
Victoria D7 Pijnacker D3 2-4
Leonidas D12 Rotterdam D5 0-4
WOENSDAG 16 OKTOBER 2019
Rotterdam D5 Barendrecht D2 (O) 1-2
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Schiedam D5 Leiden D5 3-0
Pijnacker D3 Leonidas D13 4-1
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Pijnacker D3 Leiden D5 5-2
HUDITO D5 Leonidas D12 2-1
Groen-Geel D7 Leonidas D13 1-3
Victoria D7 DSHC D4 0-3
Schiedam D5 Rotterdam D5 0-1
Ring Pass Delft D6 Barendrecht D2 (O) 1-0
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Barendrecht D2 (O) Pijnacker D3 2-1
Leiden D5 DSHC D4 0-10
Victoria D7 Groen-Geel D7 2-2
Leonidas D13 HUDITO D5 1-3
Leonidas D12 Schiedam D5 0-4
Rotterdam D5 Ring Pass Delft D6 1-2
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Barendrecht D2 (O) DSHC D4 0-7
HUDITO D5 Victoria D7 2-1
Pijnacker D3 Rotterdam D5 1-0
Ring Pass Delft D6 Schiedam D5 2-2
Leonidas D13 Leonidas D12 4-0
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Victoria D7 Leonidas D13 1-3
Ring Pass Delft D6 Leonidas D12 4-1
Schiedam D5 Pijnacker D3 4-0
DSHC D4 Rotterdam D5 2-0
Barendrecht D2 (O) Groen-Geel D7 5-0
Leiden D5 HUDITO D5 1-2
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Groen-Geel D7 Rotterdam D5 2-0
HUDITO D5 Barendrecht D2 (O) 3-2
Leonidas D12 Victoria D7 1-1
Schiedam D5 DSHC D4 1-1
Leonidas D13 Leiden D5 3-1
Pijnacker D3 Ring Pass Delft D6 0-1
DINSDAG 26 NOVEMBER 2019
Groen-Geel D7 Leiden D5 1-3