Dames 3

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Soscha Groeneveld

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Victoria D8 Schiedam D6 20:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 DSHC D3 11 28 9 1 1
2 Westland D3 11 25 8 1 2
3 Victoria D8 11 22 7 1 3
4 Delfshaven D1 11 22 7 1 3
5 Leonidas D13 11 19 6 1 4
6 Schiedam D6 11 19 6 1 4
7 Ring Pass Delft D4 11 19 6 1 4
8 Rotterdam D4 11 12 4 0 7
9 HUDITO D6 11 12 3 3 5
10 Leonidas D12 11 10 3 1 7
11 Barendrecht D2-O 11 2 0 2 9
12 Pijnacker D3 11 1 0 1 10

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
3 mrt D.H.C. Hudito D6 17:30 uit
10 mrt HV Victoria D8 n.n.b thuis
17 mrt Ring Pass Delft D4 13:15 uit
24 mrt HV Westland D3 n.n.b thuis
7 apr HC Pijnacker D3 14:45 uit
14 apr HC Delfshaven D1 n.n.b thuis
21 apr R.H.V. Leonidas D12 n.n.b uit
12 mei Hockeyclub Barendrecht D2-O n.n.b thuis
26 mei HC Schiedam D6 n.n.b uit
2 jun R.H.V. Leonidas D13 n.n.b uit
9 jun Hockey Club Rotterdam D4 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Barendrecht D2-O Ring Pass Delft D4 (1-6)final
Delfshaven D1 Pijnacker D3 (10-0)final
Schiedam D6 Victoria D8 (4-3)final
Rotterdam D4 Leonidas D13 (3-4)final
Leonidas D12 Westland D3 (1-4)final
DSHC D3 HUDITO D6 (4-1)scheduled
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Ring Pass Delft D4 Schiedam D6 (2-3)final
HUDITO D6 Rotterdam D4 (3-1)final
Westland D3 Barendrecht D2-O (4-0)final
Pijnacker D3 Leonidas D12 (1-3)final
Victoria D8 DSHC D3 (2-4)final
Leonidas D13 Delfshaven D1 (2-1)scheduled
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Barendrecht D2-O Pijnacker D3 (3-3)final
Rotterdam D4 Victoria D8 (1-4)final
Schiedam D6 Westland D3 (1-1)final
DSHC D3 Ring Pass Delft D4 (9-1)final
Leonidas D12 Delfshaven D1 (0-4)scheduled
HUDITO D6 Leonidas D13 (1-1)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Delfshaven D1 Barendrecht D2-O (4-1)scheduled
Pijnacker D3 Schiedam D6 (0-6)final
Victoria D8 HUDITO D6 (3-0)final
Leonidas D13 Leonidas D12 (4-1)final
Westland D3 DSHC D3 (0-7)final
Ring Pass Delft D4 Rotterdam D4 (4-2)scheduled
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
DSHC D3 Pijnacker D3 (17-2)final
Barendrecht D2-O Leonidas D12 (0-3)final
Schiedam D6 Delfshaven D1 (0-2)final
Rotterdam D4 Westland D3 (2-3)final
Victoria D8 Leonidas D13 (2-1)final
HUDITO D6 Ring Pass Delft D4 (0-0)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Leonidas D12 Schiedam D6 (0-4)final
Delfshaven D1 DSHC D3 (1-6)final
Westland D3 HUDITO D6 (6-2)final
Ring Pass Delft D4 Victoria D8 (4-3)final
Leonidas D13 Barendrecht D2-O (7-1)final
Pijnacker D3 Rotterdam D4 (2-3)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
HUDITO D6 Pijnacker D3 (4-1)final
Ring Pass Delft D4 Leonidas D13 (3-2)final
Schiedam D6 Barendrecht D2-O (3-2)final
Victoria D8 Westland D3 (4-1)final
Rotterdam D4 Delfshaven D1 (0-2)scheduled
DSHC D3 Leonidas D12 (2-2)scheduled
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Barendrecht D2-O DSHC D3 (0-7)final
Leonidas D13 Schiedam D6 (3-1)final
Westland D3 Ring Pass Delft D4 (5-0)final
Leonidas D12 Rotterdam D4 (3-4)final
Delfshaven D1 HUDITO D6 (2-0)scheduled
Pijnacker D3 Victoria D8 (0-6)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Victoria D8 Delfshaven D1 (1-1)scheduled
Ring Pass Delft D4 Pijnacker D3 (3-0)final
DSHC D3 Schiedam D6 (2-0)final
Rotterdam D4 Barendrecht D2-O (5-1)final
Westland D3 Leonidas D13 (2-1)final
HUDITO D6 Leonidas D12 (0-1)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Barendrecht D2-O HUDITO D6 (2-2)final
DSHC D3 Leonidas D13 (5-3)final
Delfshaven D1 Ring Pass Delft D4 (5-1)scheduled
Pijnacker D3 Westland D3 (0-2)final
Schiedam D6 Rotterdam D4 (2-1)final
Leonidas D12 Victoria D8 (1-3)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Leonidas D13 Pijnacker D3 (7-1)final
Rotterdam D4 DSHC D3 (3-0)final
HUDITO D6 Schiedam D6 (4-2)final
Westland D3 Delfshaven D1 (3-1)scheduled
Victoria D8 Barendrecht D2-O (9-0)final
Ring Pass Delft D4 Leonidas D12 (2-0)final