Dames 5

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Pien Biersteker
Aanvoerder Sabine Haksteen
Aanvoerder Robin Hogg

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Groen-Geel D9 Ring Pass Delft D5 10:35
Alecto-Augustinus D7 Leiden D5 11:00
Leiden D7 DSHC D5 12:15
Nieuwkoop D1 HUDITO D5 12:45
Roomburg D7 Alphen D4 14:15
Leonidas D18 Klein Zwitserland D4 17:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Leiden D5 11 28 9 1 1
2 Leonidas D18 11 25 8 1 2
3 Leiden D7 11 25 8 1 2
4 DSHC D5 11 25 8 1 2
5 Klein Zwitserland D4 11 22 7 1 3
6 Groen-Geel D9 11 15 5 0 6
7 Alphen D4 11 14 4 2 5
8 HUDITO D5 11 13 4 1 6
9 Roomburg D7 11 13 4 1 6
10 Nieuwkoop D1 11 9 3 0 8
11 Ring Pass Delft D5 11 4 1 1 9
12 Alecto-Augustinus D7 11 0 0 0 11

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
3 mrt LOHC D7 12:15 uit
10 mrt HC Nieuwkoop D1 n.n.b thuis
17 mrt Groen-Geel D9 14:30 uit
24 mrt R.H.V. Leonidas D18 n.n.b thuis
7 apr L.S.C. ALECTO D7 12:45 uit
14 apr LOHC D5 n.n.b thuis
21 apr Klein Zwitserland D4 n.n.b uit
12 mei Ring Pass Delft D5 n.n.b thuis
26 mei D.H.C. Hudito D5 n.n.b uit
2 jun Leidse Hockey Club Roomburg D7 n.n.b uit
9 jun HC Alphen D4 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
WOENSDAG 6 SEPTEMBER 2023
Alphen D4 Roomburg D7 (2-2)final
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
DSHC D5 Leiden D7 (2-1)final
HUDITO D5 Nieuwkoop D1 (2-1)final
Ring Pass Delft D5 Groen-Geel D9 (4-8)final
Klein Zwitserland D4 Leonidas D18 (1-0)final
Leiden D5 Alecto-Augustinus D7 (14-0)scheduled
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Leiden D7 Alphen D4 (2-1)final
Alecto-Augustinus D7 Klein Zwitserland D4 (1-4)scheduled
Nieuwkoop D1 DSHC D5 (1-2)final
Leonidas D18 Ring Pass Delft D5 (2-0)scheduled
Groen-Geel D9 HUDITO D5 (2-1)final
Roomburg D7 Leiden D5 (0-6)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Alphen D4 Nieuwkoop D1 (0-2)final
Leiden D7 Roomburg D7 (6-1)final
Klein Zwitserland D4 Leiden D5 (0-3)final
Ring Pass Delft D5 Alecto-Augustinus D7 (2-0)scheduled
HUDITO D5 Leonidas D18 (1-2)final
DSHC D5 Groen-Geel D9 (5-2)scheduled
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Alecto-Augustinus D7 HUDITO D5 (0-7)final
Groen-Geel D9 Alphen D4 (0-3)final
Leonidas D18 DSHC D5 (1-1)final
Leiden D5 Ring Pass Delft D5 (5-0)scheduled
Roomburg D7 Klein Zwitserland D4 (4-3)final
Nieuwkoop D1 Leiden D7 (1-4)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
DSHC D5 Alecto-Augustinus D7 (4-0)scheduled
HUDITO D5 Leiden D5 (1-4)final
Leiden D7 Groen-Geel D9 (5-0)final
Nieuwkoop D1 Roomburg D7 (1-4)final
Ring Pass Delft D5 Klein Zwitserland D4 (0-3)scheduled
Alphen D4 Leonidas D18 (0-9)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Groen-Geel D9 Nieuwkoop D1 (4-2)final
Leiden D5 DSHC D5 (0-1)final
Alecto-Augustinus D7 Alphen D4 (0-7)final
Roomburg D7 Ring Pass Delft D5 (3-2)scheduled
Klein Zwitserland D4 HUDITO D5 (1-0)final
Leonidas D18 Leiden D7 (1-0)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Alphen D4 Leiden D5 (0-4)final
HUDITO D5 Ring Pass Delft D5 (2-2)scheduled
Leiden D7 Alecto-Augustinus D7 (10-0)final
Nieuwkoop D1 Leonidas D18 (0-4)final
DSHC D5 Klein Zwitserland D4 (0-1)final
Groen-Geel D9 Roomburg D7 (2-1)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Ring Pass Delft D5 DSHC D5 (1-2)scheduled
Alecto-Augustinus D7 Nieuwkoop D1 (2-4)final
Leonidas D18 Groen-Geel D9 (2-0)final
Roomburg D7 HUDITO D5 (2-5)final
Leiden D5 Leiden D7 (1-1)final
Klein Zwitserland D4 Alphen D4 (2-2)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Leonidas D18 Roomburg D7 (5-1)final
Alphen D4 Ring Pass Delft D5 (3-2)final
Nieuwkoop D1 Leiden D5 (0-3)final
Leiden D7 Klein Zwitserland D4 (1-0)final
DSHC D5 HUDITO D5 (0-3)final
Groen-Geel D9 Alecto-Augustinus D7 (6-0)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Klein Zwitserland D4 Nieuwkoop D1 (3-2)final
DSHC D5 Roomburg D7 (6-2)scheduled
HUDITO D5 Alphen D4 (1-2)final
Alecto-Augustinus D7 Leonidas D18 (0-7)final
Leiden D5 Groen-Geel D9 (11-0)final
Ring Pass Delft D5 Leiden D7 (1-3)scheduled
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Leonidas D18 Leiden D5 (0-1)final
Groen-Geel D9 Klein Zwitserland D4 (1-4)final
Roomburg D7 Alecto-Augustinus D7 (2-0)final
Leiden D7 HUDITO D5 (2-1)final
Nieuwkoop D1 Ring Pass Delft D5 (2-1)scheduled
Alphen D4 DSHC D5 (0-2)final